Innowacyjne oczyszczanie - Geneo

Geneo™ to platforma do przeprowadzania zabiegów innowacyjnego oczyszczania na twarz, szyję i dekolt, która umożliwia uzyskanie młodszej, świeższej i naturalnie lepiej wyglądającej skóry. Oferuje unikalny zabieg łączący klinicznie sprawdzone technologie: Tripollar i Oxygeneo. Dzięki tym technologiom pobudzamy naturalne procesy zachodzące w organizmie w celu odnowienia i odbudowy skóry. Geneo wykorzystuje specjalnie opatentowane kapsułki, dostosowane do potrzeb skóry. 

Polega on jednocześnie na: złuszczaniu, wchłanianiu substancji odżywczych oraz dotlenianiu. Geneo™ to zabieg na twarz, którego efekty są widoczne natychmiast. To dlatego bardzo często nazywany jest on także „zabiegiem bankietowym”.

Dostępne kuracje:

  • Balance

Oczyszcza pory, zapewnia równowagę dla skóry tłustej, poprawia strukturę skóry, wygładza, nadaje skórze blask.

  • Illuminate

Poprawa i wyrównanie kolorytu skóry, rozjaśnienie zmian pigmentacyjnych, wygładzenie struktury skóry, rewitalizacja dająca wyjątkowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia.

  • Revive

Rewitalizacja matowej skóry, redukcja zmarszczek, udoskonalenie struktury skóry, wygładzenie i odmłodzenie.

  • Hydrate

Odżywia i oczyszcza skórę sucha i matową. Nadaje jej zdrowego i naturalnego blasku oraz dogłębnie nawilża.

  • Detox

Chroni skórę przed szkodliwym działaniem środowiska i toksyn. Napina i rozjaśnia, zapewniając efekt równowagi, odświeżenia i odmłodzenia.

Mezotarapia igłowa w Around You - Day Spa Świebodzin
Innowacyjne oczyszczanie Geneo w Around You - Day Spa Świebodzin